Your hair
is a crown you wear everyday
< powrót

Aktualności

29/11/2016
Długie włosy w 5 minut?

depositphotos_82958572_originalTak, to możliwe. Dzięki przedłużaniu włosów za pomocą dopinek CLIP IN już w ciągu kilku – kilkunastu minut możesz cieszyć się efektem pięknych, długich włosów. Tylko od Ciebie zależy na jaką długość się zdecydujesz – za łopatki, a może do pasa? Do wyboru masz włosy w 6 klasycznych kolorach, od kruczoczarnej czerni po jasne blondy (inne kolory sprowadzam na zamówienie, czas oczekiwania 1-2 dni).

Jak zakładać włosy CLIP IN?

  1. 3 szersze taśmy zakładamy na tył głowy, po 2 węższe na boki
  2. Taśmy zakładamy na umyte, suche, lekko podtapirowane włosy (taśmy będą lepiej się trzymać). Robimy przedziałki i wydzielamy pasma włosów na których będzie zamocowana taśma, tapirujemy. Na tak przygotowanych włosach mocujemy taśmy – przyszyte są do nich małe spinki w postaci klipsów, które wystarczy tylko odgiąć i zatrzasnąć.

 

Kilka słów o pielęgnacji włosów CLIP – IN:

  • Włosy CLIP IN, jeśli zajdzie taka potrzeba, można myć delikatnym szamponem, takim jakiego używasz do mycia włosów przedłużanych. Aby na długo zachowały swój piękny wygląd można po umyciu nałożyć na nie odżywkę lub maskę. Włosy CLIP IN najpierw zdejmujemy, a dopiero potem myjemy.
  • Pamiętaj o tym, by zawsze zdejmować włosy CLIP IN przed spaniem. W czasie snu włosy mogą ulec splątaniu.
Zapraszamy do
sklepu
on-line
Zobacz więcej
Metody
przedłużania włosów
Zobacz więcej
Wszystko
o włosach
Zobacz więcej
Zobacz
nasze promocje
Zobacz więcej