O mnie

Przedłużanie włosów jest nie tylko moją pracą ale i pasją. W to co robię wkładam 100% zaangażowania, a do każdej klientki podchodzę bardzo indywidualnie. Przykładam dużą wagę do estetyki założenia włosów (niewidoczne miejsca łączeń). Ponadto, w swojej pracy wykorzystuję wyłącznie WŁOSY NATURALNE.

W zależności od tego, czego pragniesz, efekt jaki możemy uzyskać może być bardziej stonowany bądź bardziej ekstrawagancki. Pomimo tego zawsze kieruję się zasadą, że założone włosy mają wyglądać jak najbardziej naturalnie i spójnie z Twoimi własnymi włosami. Doczepione włosy nie tylko wydłużą Twoje naturalne, ale również bardzo je zagęszczą i dadzą efekt tzw. push-up’u. Zazwyczaj, założenie już ok. 100-120 pasemek daje bardzo zadowalający rezultat, a tym samym wygląda niezwykle efektownie!

Ponieważ sama mam cienkie i delikatne włosy, również noszę włosy przedłużane – dokładnie takie, jakie oferuję moim klientkom. Dzięki temu nim zdecydujesz się na usługę przedłużania będziesz mogła zobaczyć jaki efekt możemy uzyskać oraz jak wyglądają miejsca łączeń. Ponadto, każdy produkt który oferuję moim klientkom najpierw testuję na sobie – od włosów, przez kosmetyki do ich pielęgnacji, po metody przedłużania.

Moje kwalifikacje poparte są dyplomami ukończenia kursów z zakresu przedłużania włosów.

Mirror Queen jest firmą specjalizującą się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, a także sprzedaży włosów i akcesoriów do ich pielęgnacji.

Oferujemy:

  • przedłużanie i zagęszczanie włosów
  • aż 5 metod przedłużania włosów: keratynowa, laserowa, clip in, easy on (tulejki), micro rings extensions
  • wszystkie kolory włosów
  • sprzedaż włosów naturalnych clip in
  • sprzedaż kosmetyków i akcesoriów do włosów
  • doradztwo w zakresie pielęgnacji włosów przedłużanych i obchodzenia się z nimi
  • szkolenia w zakresie przedłużania włosów