Your hair
is a crown you wear everyday

FAQ

Czy z przedłużanymi włosami będę mogła uprawiać sporty?
Nie ma żadnych przeciwwskazań w tym zakresie. Pamiętaj jednak o związaniu włosów, a na basenie o używaniu czepka ochronnego (chlor wysusza włosy). Po kąpieli w morzu opłucz włosy ze słonej wody.
Czy to prawda, że po zdjęciu przedłużanych włosów własne wypadają?
Dziennie wypada nam nawet ok 100 włosów. Nosząc przedłużane włosy część z nich przytrzymywana jest przez łączenia dzięki czemu nie mogą wypaść. Po zdjęciu włosów przedłużanych może się więc wydawać, że włosy wypadają w niepokojącej ilości. W rzeczywistości jednak są to martwe włosy które wypadły już wcześniej, a dopiero teraz można je wyczesać.
Co w przypadku, kiedy farbuję włosy?
Możesz farbować włosy, z taką samą częstotliwością z jaką robiłaś to do tej pory. W celu pokrycia odrostów zalecam farbowanie samej góry włosów, tzw. korony. Przy farbowaniu omijaj miejsca łączeń.
Czy będzie widać, że moje włosy są przedłużone?
Dobrze założone włosy nie będą odznaczać się od Twoich własnych. Przy prawidłowo dobranym kolorze, włosy przedłużane będą zlewać się z Twoimi własnymi włosami. Sporadycznie zalecam lekką tonizację koloru (w celu wyrównania koloru włosów klientki z założonymi włosami). Do przedłużania najczęściej wykorzystuję jednak więcej niż 1 kolor włosów, dzięki czemu fryzura zyskuje wielowymiarowość oraz naturalnie wyglądające refleksy.
Ile pasemek powinnam założyć?
Zadowalający efekt można uzyskać przy założeniu już od 100 do 120 pasemek. Wszystko zależy od grubości i gęstości Twoich naturalnych włosów. Ilość pasemek, ich rodzaj oraz fakturę (włosy proste/kręcone) ustalamy na bezpłatnej konsultacji.
Jak długo mogę nosić przedłużone włosy?
Włosy naturalne nosimy od 3 do 5 miesięcy (dotyczy metody keratynowej oraz laserowej). Po tym czasie włosy należy zdjąć. Zabieg ten wykonujemy u osoby mającej odpowiednie kwalifikacje w zakresie przedłużania włosów. Nigdy nie zdejmuj sama przedłużonych włosów! Postępując w ten sposób możesz poważnie uszkodzić swoje naturalne włosy.
Czy przedłużanie uszkodzi moje włosy?
Nie, pod warunkiem że zrobi to osoba mająca odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w tym zakresie. Bardzo ważne jest również odpowiednie obchodzenie się z włosami przedłużanymi – patrz pielęgnacja. Pamiętaj również o tym, by nigdy nie zdejmować włosów przedłużonych samej. Najwięcej uszkodzeń naszych własnych włosów powstaje podczas nieumiejętnego zdjęcia włosów przedłużanych.
Jak przygotować się do zabiegu przedłużania włosów?
Nie musisz robić nic nadzwyczajnego. Na przedłużanie przychodzimy z czystymi, naturalnie ułożonymi włosami. Niewskazane jest używanie w tym dniu żelu, wosku, lakieru oraz innych preparatów do stylizacji ponieważ może to powodować gorszą przyczepność włosów przedłużanych do naszych.
Ile trwa zabieg przedłużania włosów?
Standardowo trwa on od 3 do 4 godzin. Przy założeniu bardzo dużej ilości pasemek czas trwania zabiegu może się jednak nieznacznie wydłużyć.
Zapraszamy do
sklepu
on-line
Zobacz więcej
Metody
przedłużania włosów
Zobacz więcej
Wszystko
o włosach
Zobacz więcej
Zobacz
nasze promocje
Zobacz więcej