Your hair
is a crown you wear everyday
< powrót

Aktualności

21/11/2016
Rewolucja w świecie przedłużania włosów

extend_magic

Urządzenia laserowe tak popularne w kosmetologii i dermatologii estetycznej obecne są na naszym rynku od dobrych kilkunastu lat. Było więc kwestią czasu, kiedy ta innowacyjna technologia zawita do świata przedłużania włosów.

Wraz z pojawieniem się lasera nastała nowa era w przedłużaniu włosów. EXTEND MAGIC to jedyne w swoim rodzaju, opatentowane urządzenie do przedłużania włosów, przy pomocy którego możemy stworzyć unikalne mikro-łączenia. Przy pomocy EXTEND MAGIC możemy stworzyć Twoje nowe długie włosy, którymi będziesz się cieszyć nawet do 5 miesięcy!

Łączenia, które tworzymy za pomocą EXTEND MAGIC są odporne na większość chemikaliów (np. farby, szampony) jak i na gorące powietrze suszarki. Włosy przedłużone metodą laserową można farbować i dowolnie stylizować. Niezależne testy wykazały, że łączenia laserowe wytrzymują nawet 2h test polegający na ich ekspozycji w temperaturze 90 stopni Celsjusza.

Do przedłużania włosów tą metodą wykorzystuje się włosy luźne, niespasemkowane. Stanowi to o jej unikatowości. Pod tym względem metoda ta różni się od innych, popularnych systemów przedłużania włosów. Założone włosy po określonym czasie noszenia zostają zdjęte za pomocą specjalnego removera, a następnie mogą być wykorzystane do ponownego przedłużania.

Co ważne, za pomocą tego urządzenia możemy nie tylko wykonać przedłużanie włosów ale i zrekonstruować te, które wypadły. Łączenia można wykonać już w odległości 5 mm od skóry głowy, dzięki czemu możemy przedłużyć nawet bardzo krótkie włosy.

Zobacz jak wygląda laserowe przedłużanie włosów na przykładzie Miss Świata Rosanny Davison!

Zapraszamy do
sklepu
on-line
Zobacz więcej
Metody
przedłużania włosów
Zobacz więcej
Wszystko
o włosach
Zobacz więcej
Zobacz
nasze promocje
Zobacz więcej